Registruotis
RU EN LT
Pasvalys - Biržai - Rokiškis
Duomenų bazė apie ekonomines veiklas kaime

Vynuogės, vynuogių vynas

Algirdas Lungis
Pasvalio r. sav., Joniškėlio miesto sen., Joniškėlio m.
Vertinimas:
Dalintis:

Vynuogės tai aistra, tai gyvenimo būdas! Vyrauja nuomonė, kad geras vynas gaminamas tik Prancūzijoje ar Ispanijoje. Mes įrodome, kad ir Lietuvoje galima pagaminti originalų ir kokybišką vyną nenusileidžiantį pasaulio grandams.

 Joniškėlyje sklando legenda apie Algirdo Lungio sodyboje augantį seną vynmedį, kuris kasmet džiugina gausiu, beveik 100 kg. derliumi. Žmonės kalba, jog Algirdas ji pasodino prieš 48 metus, būdamas vos kelių savaičių amžiaus, ir taip vynuoge tapo jo gyvenimo aistra. Algirdas Lungis vynuogių auginimu ir vynininkyste užsiima jau apie 30 metų, o jo ūkyje šiuo metu yra apie 200 desertinių, vyninių bei universalių vynuogių veislių. Vyno gamyba-tai nesibaigianti kūryba!

  Algirdas Lungis kviečia žmones į savo sodybą apžiūrėtibei paragauti įvairiausių vynuogių bei vyno rūšių, adresu Maironio g. 36, Joniškėlis, Pasvalio r.

 

Plačiau apie Algirdą Lungį, jo vynuoges, vyno rūšis galite paskaityti svetainėje http://www.vynuoge.lt/

Gydytoju pagalba medo Stiprus kartu Korona stop Gražiausias domenas 2020 Pasvalio skelbimai Rokiškio rajono vietos veiklos grupė Pasvalio rajono Mariaus Katiliškio viešoji biblioteka Pasvalio rajono vietos veiklos grupė GNS Tetirvinai Biržų VVG Biržų TIC ROKIŠKIO rajono savivaldybės viešoji biblioteka